Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Su kaçağı Tespiti tesisat İşleri Evinizde veya Ticari alanlarda su kaçağı bulma ve tesisat arıza işleri için bize ulaşın.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Binaların yapım sıralarında oluşan  yanlış tesisat kaynak hatalarından dolayı su kaçağı yaşanır. Ümraniye Su Kaçağı Tespiti son teknoloji cihazlar sayesinde nokta atışı yapar gibi çok kısa sürede su sızıntısı olan bölgeyi kısa sürede tespit edip daha fazla sorun yaşanmadan su kaçağının olduğu bölümü tamir edip sorunu ortadan kaldırmış olur. Bu olayların çoğu nedeni boruların fabrikasyon hatalarından veya sıcak su borularının gevşeyerek özelliğini kaybetmesi sonucu oluşan çatlamalardan kaynaklanmaktadır.

Su kaçağı bulma ve su sızıntısı en çok görülen bölgeleri genelde su bölümlerinin fazla olduğu mutfak ve banyo bölümlerinde oluşur. Bunun dışında temiz su borularının geçtiği bölgelerdede oluşabilir. Temiz veya atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için bunları gözle görmek mümkün değildir, oluşan su kaçaklarının yerini belirlemek haliyle zordur. Ev, işyeri, okul, ofis, günlük kullanım alanlarınızda oluşabilecek su tesisat sorunlarınız için  her an hizmet veriyoruz.

Tesisatta Gizli Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Bazı tesisatlarda gizli su kaçakları siz farketmeden olabilir bu gibi durumlarıda bir kaç püf noktasıyla anlamanız mümkün tabiki. Örneğin

  1. Tüm vanalar kapalı olduğu halde Su saatinin  halen çalışıyor olması.
  2. Duvarlarınızdaki sıvalar dökülmeye başlıyor ve rutubet kokosu geliyorsa.
  3. Normal faturanızın üzerinde faturanız geliyorsa.
  4. Kombinizdeki su barı sürekli düşüyorsa.
  5. Döşemelerinizde kabarmalar ve sökülmeler oluyorsa.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı nasıl bulunur sorusunun cevabı artık çok kolay çünkü günümüz teknolojileri sayesinde artık su kaçağı tespiti yapmak çok daha kolay hale gelmiş bulunuyor. Eskiden olduğu gibi döşemelere ve duvarlara zarar veren amatör bir şekilde değil. kırmadan su kaçağı tespiti arık profesyonel akustik cihazlar sayesinde kırma dökme işlemi olmadan kaçak yerini bulup nokta atışı yapılabiliyor. Ub tesisat konusunda uzman tesisatçı kadrosu ve teknolojik makineleri ile suyun nereden geldiğini bulma işlemlerini garantili olarak yapıyor. Garantili su kaçağı tespiti olur mu demeyin! Firmamıza özel su kaçağı bulma yöntemleri ile tesisat patlağını bulmak çok kolay ve çok daha az maliyetlidir. Su kaçak tespiti tamir fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, su kaçağını bulan usta ekibimizden su kaçağı nasıl bulunuyor öğrenebilirsiniz.

Su Kaçağı Su Kaçağı tespiti Su Tesisat Tesisat

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Su Kaçağı Tespiti
Önceki yazı
Kameralı Su Kaçağı
Ara: 0546 946 0063