Su Sızıntısı

Su kaçağına ulaşmadan Su Sızıntısı için çözüm üretelim. İstanbul Su Sızıntısı bulma servisimizi arayın gelelim.

Su Sızıntısı

Su tesisatlarında ciddi kaçaklar oluşmadan Su Sızıntısı şeklinde oluşan sorunlar sıkça görülmektedir. Ufak kısıntılar şeklide başlayan bu süreç mahalede geç kalınması halinde ciddi boyutta sorunlara neden olmaktadır. Ub Tesisat olarak binanın çeşitli yerlerinde oluşabilecek her türdeki sızıntılarda özel teknik, yöntem ve cihazlarımızla anında işlem ve müdahale yapabilmekteyiz.

YAPINIZDAKİ SU SIZINTISINI BİR KAÇ DAKİKADA BULUYORUZ

İstanbul Su Sızıntısı Tespit

Su Sızıntısı
Su Sızıntısı

İstanbul daki binalarda hemen hemen her ilçede benzer sorun ve şikayetlerle ekibimiz gün içinde hafta boyu ulaşmaktadır. Kiminde kolay işlem ve müdahale yeterli olurken kimi sızıntılar oldukça dip yerlerde ulaşılması ve müdahalesi zor alanlarda oluşmaktadır. Su Kaçağı Tespiti için sizlere özel görüntü ve kamera sistemli cihazlarımızla hizmet verirken sızıntılarda hem aynı yöndem hemde akustik ses dinleme cihazlarımızla İstanbuldaki tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Su Sızıntısı bulunduğu anda onarım yaptırmanız da gerekmektedir. Eğer ulaşılması kolay alan ise tamiri son derece basit olup ulaşılması zor alanlarda özel kimyasallar yada sızıntıya ulaşabilecek kadar küçük bir alanın kırılması ile tamirat yapılabilmektedir.

Su Tesisatlarınızdaki Sızıntılar için haftanın 7 günü servis gönderiyoruz.

Bulunan Su Sızıntısını Tamir ve Onarım

Su Sızıntısı
Su Sızıntısı

Binanızda, dairenizde su sızıntısı bulunduğu anda tesisat ustalarından yardım alarak tamirat ve onarım yaptırmalısınız. Tespit işlemleri ile onarım işlemleri her firmada ayrı hizmet türleridir. Bizlerde İstanbul da gitmiş olduğumuz her Su Sızıntısı bulma işinde müşterimizin talebine göre onarım ve tamirat desteğide vermekteyiz. Ancak her ev sahibi ilerse onarım için kendi ustalarından da hizmet alabilirler. Ub tesisat ekipleri hem sızıntıyı bulmada hemde tamirat ve onarımlarda son derece bilgili ve tecrübeli personellere sahiptir.

Su Kaçağı Su Tesisat

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Su Tesisatçısı
Önceki yazı
Su Sızıntısı
Ara: 0546 946 0063