Su tesisatları her zaman ve sürekli arıza çıkaran yapılar değildir ancak bir defa sorun yaşandığı hem yıkıcı etkileri olmakta hemde ciddi işlem yapılmazsa devam etmektedir. Su Kaçağı için tüm olumsuzlukları bilmekteyiz. Şimdiye kadar deneyim ve tecrübe ederek alanında uzmanlaşmış ustalarımız ve uygulamada yanımızda daima bulundurduğumuz özel makina ve teknik aletlerimizle çözmektedir. Sizleri yaşanılan bu gibi tesisat azırlarından yıkıcı sorunlardan bu sayede kurtarmaktayız.

Su Kaçağı Tespit
Su Kaçağı Tespit

Su kaçağı ile bazılar bir ömür içinde bir kaç defa karşılaşırken bazılarıda bu tesisat sorunu ile ilk defa karşılaşmaktadır. Eğer sizlerde evinizde yaşadığınız alanlarda bu ve benzeri tesisat aksaklıkları karşılaşırsanız bizi arayın. Kendi başınıza müdahale imkanınız zor olduğundan bizlere ulaşın hemen en etkili desteği sunalım.

Bir Kaç Dakikada Pratik bir şekilde Su kaçağı tespiti yapıyoruz

Ub Tesisat Su kaçağı Tespit Ekipleri

Su Kaçağı Tespiti
Su Kaçağı Tespiti

Günümüz sorunu aslında değildir ve eskiden beri yapılarda bazı teknik sorunlar ve sonradan oluşan etkenler nedeni ile su kaçakları oluşur. Kimi zaman inşaatın başlangıcındaki kurulum, montaj ve işçiliklerdeki hatalar bazende sonraki tadilat tamirat işlerinde tesisata verilen zararlar nedeni ile su kaçağı oluşabilmektedir. Su Kaçağı için genelde her mekan sahibi profesyonel destek almalıdır. Kaçağın mevcut durumuna göre her zaman bireysel beceri ve yetenek de yetmeyebilir ve cihaz kullanımına ihtiyaç duyulabilmektedir. Ub Tesisat firmamızda İstanbul içinde bu konuda en yetkili ve becerisi yüksek ekipleri ile bu alanda sizlere nitelikli bir işçilik ve hizmet sunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Ekibi :  Tesisat Ekiplerimiz içerisinde yer alan hemen hemen tüm personeller alanında en yüksek deneyimle sizlere bu hizmeti sağlarlar. Özel olarak yetiştirilmiş olan ustalarımızdan güvenle bu desteği alabilirsiniz.

Kameralı Su kaçak tespit birimi : Eğer binada tesisatlardaki kaçakları muhtemel beton çinde yada duvar içinde ise Kameralı Su kaçağı Bulma birimimiz müdahale etmektedir. İşimizi asla şansa bırakmadan her mobil aracımızda servis işlerin yanımızda kameralı sistemlerimizi bulundurmaktayız.

Akustik Dinleme Su kaçağı Ekipleri : Bu birime her zaman ihtiyaç duyulmasada kameralı sistemlerinde yetersiz kaldığı durumlarda bu cihazlarımız devreye girmekte ve su kaçağını duvar veya blok içindeki sesini dinleyerek kaçağa ulaşmaktayız.

Yapılarda Tesisat Su kaçağı tespiti ve Onarımı

  • Su Kaçağı Tespiti ile Onarım işleri birbirinden ayrı iki farklı servis hizmetidir. Tespit yapan uzmanlar sizden gelen talep doğrultusunda kaçağın yerini bulmak ve tespiti ile sorumludur. Eğer gelecek uzman personel kaçağın yerini bulduktan sonra talebiniz olursa onarım için ayrı birimlerimiz devreye girmektedir. Bulunan kaçağa dilediğiniz onarım ustasında hizmet alarak tamirat yaptırabilirsiniz.
  • İstanbul da bir çok firma Su Kaçağı ile Onarım ve Tamirat fiyatalarını ayrı olduğunu iş alım esnasında bildirmez ve buda müşterilerin mağduriyet yaşamsına neden olurlar. Ub tesisat son derece tüketici dostu bir firma olup en doğru şekilde hizmet vermeye ilk gün olduğu gibi günümüzde devam etmektedir.
  • Su kaçağı tespiti işlerinde işçilik hizmetimiz kesinlikle garantili ve uzun vadeli bir çözüm sağlamaktadır. Müdahalede bulunduğumuz alan ve kısımdan daha sonra aynı sorun yaşanması durumunda verdiğimiz garanti devreye girmektedir.
Su Kaçağı Tespit
Su Kaçağı Tespit

Su kaçağı Tespit İşleri Hemen Arayın

Sizde bu sorunla karşılaşırsanız vakit kaybetmeden ve tesisat sorunu ciddi boyutlara ulaşmadan hemen bizlere ulaşınız. İstanbul içinde her ilçeye gün içerisinde ulaşabilecek sayıda aracımız ve personelimiz bulunmaktadır. Yaygın bir servis ağına sahip olan firma alt yapımızla en hızlı şekilde bizlere verdiğiniz adrese ulaşabilmekteyiz. Ustalarımız sadece hafta çi mesai saatlerinde değil hafta sonuda tüm binalarda, dairelerde ve iş merkezlerinizde oluşan su kaçaklarına işlem yapabilmektedir.

Ara: 0546 946 0063