Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Sukaçağı için özel cihazlarımız müdahale yapar tıkanıklık açma içinde özel robot cihazlar kullanırız.

Su Kaçağı Tıkanıklık Açma

Tesisatlarda tıkanmalar ve evlerde su kaçağı en sık karşılaşılan problemlerin ilkidir. Ub Tesisat İstanbul Anadolu Yakasında sizlere hem Su Kaçağı bulma hemde Tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. İki işlem içinde firmamız da özel cihazlarımız bulunmakta olup hiç bir şekilde yapılarda bozulmaya sebep vermeyiniz. En çok tıkanma lavabo ve wc lerde oluşmaktadır. Su kaçağı ise ıslak zeminler başta olmak üzere binada her yerde karşınıza çıkabilmektedir.

Daire de Tıkanıklık Açma ve Su Kaçağı

Ticari işyerlerine kurumsal ekiplerimizle hizmet verdiğimiz gibi Evler ve daireler içinde özel makinalarımız bu hizmetleri yetkili ekibimizle vermekteyiz. Yaz kış demeden 4 mevsim Ub Tesisat ekiplerinden bu hizmetleri alabilirsiniz. Daire içlerinde mutfak kısımlarında, banyolarda su kaçağı ve su sızıntısı oluşabilir. Bu durumu fark ettiğiniz anda hemen profesyonel bir tesisat firmasına ulaşıp kesin çözüm sağlamalısınız. Geç yapılacak işlemler nedeni ile karşınıza çok daha ciddi tadilat masrafları çıkabilir.

Tıkanıklık sorunları da hemen acil olarak işlem yapılması gereken bir konudur. Ancak bazı kimseler yaşadığı bu sorundan çevresinden yardım almayı seçebilmektedir. Acemi ve tecrübesiz kişilerin yapacağı müdahaleler de sorun çıkma ihtimali yüksektir.

Su Kaçağı Tıkanıklık

Anadolu Yakası 7/24 Su Kaçağı Tıkanıklık Servisi

10 yıl üzerinden sektör tecrübesine ve deneyimine sahip olan firmamız %100 çözümlerle sizlere ulaşır. Bahane üretmeden kaçağın yerini kırmadan buluruz. Gizli su kaçağı yada derinlerdeki tıkanmaların tümüne özel bir çözümümüz mutlaka vardır. Tek yapmanız gereken İstanbul Anadolu yakası genelinde hizmet veren firmamıza ulaşmanızdır. Yılın 365 günü aralıksız olarak İstanbul Tesisat servisimiz hizmet vermektedir.

İstanbul Su Kaçağı ve Tıkanıklık için arayın  : 0546 946 00 63

Su Kaçağı Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
İstanbul Kırmadan Su Kaçağı Tespiti
Önceki yazı
Erenköy Su Kaçağı Tespiti
Ara: 0546 946 0063