Su Borusu Uzatma

İstanbul da daire ve farklı yapılarda Su Borusu Uzatma servisi Ub tesisat servisinde

Su Borusu Uzatma

Bazen mevcut tesisatlarınızda uzatma ihtiyacı duyarsınız bu gibi durumlar bazen zorunlu hallerde bazende mecbur sebepler nedeni ile olabilmektedir. Su Borusu Uzatma işlerimi tesisatlar yapı sonrasında en sık karşılaşılan talerden biridir. Hem temiz su borusu hemde pis su için uzatma işlemi deneyimli ekiplerimizce yapılmaktadır.

İstanbul profesyonel Su Tesisatçısı Hizmetlerimizle en ekonomik fiyatlarla hizmet alımı yapabilirsiniz. Tüm ilçelerde ve semtlerde haftanın her günü tüm tesisat işlerinizde sizlerleyiz.

Mutfak Tesisatında Su Borusu işlemleri

Su Borusu Uzatma
Su Borusu Uzatma

Bina genelinde bu ihtiyacınız olabileceği gibi mutfak içinde bu işlem kolayca yapılabilmektedir. Herkes genelde kolay kolay mutfağı konumunuda değiştirmesede bazı istisnalar yaşabilmektedir. Mutfak Tesisatınızda herhangi bir tesisat uzatmasına ihtiyacınız olduğunuzda sizlere anında hizmet sağlayabilmekteyiz. Mutfak içindeki tesisata kaynak yapılarak burdaki suyun Su Borusunun Uzatma yöntemi ile istediğiniz farklı bir alana ve odaya taşınması mümkündür.

Banyo Tesisatları Su Borusu işleri

Mutfaklar gibi Banyolarınızda da Su Borusu Uzatma işlemi yapabilirsiniz. Özel yöntem ve tekniklerle tesisat borularınız dilediğiniz alan uzatılarak taşınabilmektedir. Bu gibi durumlarda en çok endişe edilen daire içinde ciddi bir tadilat yada kırım döküm olup olmayacağıdır. Su Borusu tesisat işlerinde mevcut tesisatınız yapısına göre buna karar vermek uygundur. Ancak bilmeniz gereken şudurki Ub Tesisat olarak İstanbul da tüm yaptığımız Su Borusu Uzatması işlemleri ve uygulamalarında minimum seviyede kırma yapmakta ve gerek görülmedikçe de kırma dökme kesinlikle yapmamaktayız.

  • Pvc Su Borusu Uzatma hizmetleri
  • Galvanizli Su Borusu Uzatma Hizmetleri
Su Tesisat Tesisat

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Klozet Tıkanmasına Çözüm
Önceki yazı
Lavabo Tıkanıklığı Açma
Ara: 0546 946 0063