Şişli Su Kaçağı Tespiti

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve konusunda uzman ekibiyle ub tesisat Şişli Su Kaçağı Tespiti için konusunda uzman ekipleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Şişli Su Kaçağı Bulma

Su Kaçakları bir konutta oluşması istenilen en son durumlardan biridir. Hem madden hem mavi olarak ciddi sorunlar yaşatabilir. Şişli Su kaçağı tespiti böyle durumlar için vakit kaybetmeden ulaşılacak kişilerden biridir. Ayrıca su kaçağı bulma yöntemleri oldukça farklılık gösterdiği için mutlaka uzman bir ekip ve usta ile çalışmanız gerekmektedir. Eski yöntemler aracılığı ile su kaçağı bulma işlemi son derece zorlu olmaktadır.

Eskiden su kaçanın yerini tespit edebilmek için tesisatlar kırılmakta ve su kaçağının yerini bulmak  Su kaçağı bulma için kırılmalar devam etmekteydi. Ama artık bu gibi sorunlar çok geride kaldı su kaçağı kabusunuz olmasın artık günümüz teknolojisileri sayesinde kırmadan, dökmeden etrafı kirletmedende su kaçağı tesisatta çok rahat tespit edilebiliyor.Buda hem vaki hem de oldukça yüksek miktarlarda nakit israfı olmaktaydı. Üstelik su kaçakları duvarlarda hızlı şekilde yürüyerek farklı alanlardan çıkma özelliğine sahip olmaktadır. Bu durumda da gereksiz yere tadilat söz konusu olmaktadır. Fakat bu yöntemlerin başarısız olduğu kesindir.

Su Kaçağı Teknolojik Ekipmanlarla Nasıl Tespit Edilir

Cihaz olarak ekibimiz personelleri akustik ses dinleme cihazı ya da görüntülü tespit yapan cihaz kullanmaktadırlar. Bu sayede sorunu çok kısa bir süre içerisinde çözmektedirler. Gereksiz duvar kırma ve tadilat sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Nokta olarak kaçak tespiti hem daha hızlı ve güvenilir onarım yapılmasını sağladığı gibi, daha az maliyetle sorunu çözmektedir. Firmamız yeni metotlar ve yöntemler geliştirerek Şişli Su Kaçağı Tespiti çalışmasını devam etmektedir.

Termal kamera ile su kaçağı bulma işlemide şu şekilde yapılmakta; Termal kameralar genel olarak sıcak su kaçaklarının yerini tespit etmekte kullandığımız cihazlardır. Termal kameralar diğer cihazlara göre bir çok konuda eksik kalmaktadır. Hangi markada hangi kalitede olursa olsunlar termal kameralar sadece yardımcı cihaz konumunda kullanılan cihazlardır. Termal kamera sayesinde önce sıcak su borularının yeri tespit edilir. Ardından Dinleme cihazları yardımıyla kaçağın noktasal tespiti yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulmak Neden Önemli

Su kaçakları; yaşam alanlarımız ve iş yerlerimizde kalitesi düşük malzeme kullanımı, kötü işçilik, proje hatası, zamanla kullanılan tesisat malzemesinin özelliğini yitirmesi, özellikle metal boruların oksidasyona uğrayıp çürümesi gibi nedenlerden dolayı  yaşayabileceğimiz ve günümüzde en çok karşılaştığımız sorunlardan biridir.

Eskiden günlerce veya haftalarca süren su kaçağı tespitleri ub tesisatın kullanıldığı ekipmanlar sayesinde kırmadan kolaylıkla  bulunmaktadır. Sizde böyle durumlarda yorulmadan strese girmeden acil bir şekilde sorunu çözmek  isterseniz konusunda uzman ve deneyimli personelleri olan ub tesisatla iletişime gecmeniz gerekmektedir.

Su Kaçağı Su Kaçağı tespiti Su Tesisat Tesisat Tıkanıklık

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Ortaköy Su Kaçağı Tespiti
Önceki yazı
Acarkent Su Kaçağı Tespiti
Ara: 0546 946 0063