Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti

Bina inşaasında kullanılan kalitesiz tesisat malzemeleri nedeni ile binada su kaçağı zaman içinde yaşanabilmektedir. Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti için servis veren ekiplerimiz genelde yıpranmış su borularında oluşan çatlaklardan sızma olduğu görmektedir.

Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti

Eski zamanlara oranla daireler de bunlarda su kaçağı daha sık görülmektedir. Günümüzde her bina inşasında farklı marka boru ve tesisat malzemeleri kullanımı vardır. Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti hizmet verdiğimiz müşterilerimizin işlerinde genelde benzer durumdan kaynaklı su kaçaklarına rastlamaktayız. Ömrünü tamamlamış tesisat boruları, yanlış montaj yapılmış borular ve olumsuz ortam koşullarına dayanamamış boruların çatlaması ile sorun başlamaktadır.

Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti için yine fazlaca denk geldiğimiz sorun daire içinde yapılmış tadilat tamirat işlerinde boruların darbe alıp su kaçağına neden olmasıdır. Her tür sorunda sizlere kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren Ub Tesisat ekiplerine yaşadığınız her tesisat arızasında bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Üst Kattan Su Sızıyor Ne Yapmalıyım?

Her zaman tesisat arızası sizin dairenizde kaynaklı olmaz. Bazen komşu daireler de oluşabilecek teknik sorunlar nedeni ile sizde zarar görebilirsiniz. Üst katta herhangi bir tesisat sorununda dairenizde su sızması olası bir durumdur. Kimi zaman ciddi boyutta olan bu su sızıntısı bazen yavaş işler ve tavanda rutubetlenme, nemlenme, ıslaklık olarak da görülmektedir.

Üst kattan su sızıntısı varsa genelde banyo ve ıslak zemin yerlerinden olmaktadır. Bu durumda ilk akla gelen banyo bölümünden makinenin su akıtması yada duş alınan bölümden su geldiği düşüncesidir. Ancak çok farklı nedenlerden kaynaklı sorunlar olabilir. Bunun anlaşılması için öncelikle üst daire sahibi ile konuyu görüşüp profesyonel su kaçağı tespit firmasından destek almalısınız. Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti yapan firmamız sizlerden gelecek her tesisat arızasına anında müdahale edebilmektedir.

Acil Küçükyalı Su Kaçağı Bulma ve Onarım işleri

Küçükyalı da oturan tüm semt sakinleri bilmelidir ki Ub tesisat haftanın 7 günü gece gündüz hizmet vermektedir. Her zaman su kaçağı gündüz saatlerde oluşmaz. Gece de bu istenmeyen sorunla karşılaşabilirsiniz. Küçükyalı Su Kaçağı Tespiti 7/24 daima bizlere ulaşabilir saat kaç olursa olsun hizmet alabilirsiniz. Su Kaçağı bulma için cihazla adresinize ulaşacak ekibimiz görüntülü teknolojik sistemleri ile arızanın oluştuğu yeri bir kaç dakikada bulacaktır.

Görüntülü Cihazla Küçükyalı’da Su Kaçağı Bulma

www.ubtesisat.com

 

Su Kaçağı Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Ataşehir Su Kaçağı
Önceki yazı
Su Kaçağı Tespiti Yakacık
Ara: 0546 946 0063