Su kaçaklarında işlem yaparken en önemli detay kırmadan tesisata müdahaledir. Kırmadan Su kaçağı tespiti yapan firmamız her çeşit yapıda gerekli özeni göstermekte ve sizleri ciddi tadilat masrafları ile yüzleştirmeden sorunları kesin olarak çözmektedir. Su Kaçağı tespiti için cihaz kullanımı oldukça önemlidir. Görüntülü tespit olanağı sunan özel cihazlar olmadan kırmadan işlem yapmak hayalden öte bir durumdur. Bu nedenle eğer sizde evinizde veya herhangi bir mekanınızda su kaçağı gibi tesisat arızları yaşıyorsanız hizmet alacağınız firmayı kesinlikle iyi seçmeli ve cihazı bulunan firmalardan hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Tesisat yapıları her zaman konutlarda zorlu yapılar olup genelde eskiden ciddi tadilat masrafları çıkarmaktaydı. Günümüzde ise gelişen teknolojinin tesisat yapılarına da destek vermesi ile özel cihazlar üretilmiş olup işler eskiye göre kat be kat kolaylaşmıştır. Kameralı, Görüntülü ve Ses Dinleme Akustik cihazları sayesinde neredeyse kırma oranı sıfıra inmiştir diyebiliriz. Cihaz olmadan her hangi bir tesisat ustasının kırma yapmayacağım demesine kesinlikle inanılmamalı ve iş şansa bırakılmamalıdır. Ub Tesisat Kırmadan Su Kaçağı Tespiti için yurt dışından ithal edilmiş son teknoloji Su Kaçağı bulma cihazları kullanmaktadır. Öncelikle bu cihazların kulanımından önce kesinlikle personellerin eğitim alması ve cihazı doğru kullanması gerekmektedir.

 

    1. Cihazlar muhtemel kaçağın oluştuğu düşünülen alanlarda gezdirilmek sureti ile tespit yapılır.

 

    1. Sadece bir noktada değil olası başka yerdeki kaçaklar için genel olarak tüm tesisat gözden geçirilmelidir.

 

    1. Cihaz ekranında kaçağın yeri nokta tespiti ile kesinleştirilmeli ve emin olunmadan uygulamam ve işçilik yapılmamalıdır.

 

 

Her Tesisat Ustası Kırmadan Su Kaçağı tespiti yapabilir mi?

Su Kaçağı TespitiSu Kaçağı Tespiti
İşçilik her alanda olduğu gibi Su tesisat ve Su Kaçağı içinde son derece önemli ve değerlidir. Tesisat ustası olmak belirli bir deneyim ve tecrübeye bağlıdır. Herkes ben tesisat ustasıyım diyebilir ancak bu onun işinde uzman olduğunu göstermez. İstanbul da tesisat ustasına ihtiyaç çok fazla olduğundan bu alanda çalışan kişi sayısıda oldukça fazladır. Su Kaçağı işleri ile tesisat ustalarının hepsinin müdahale edebileceği bir alan değildir. Ayrı bir birikim, tecrübe ve deneyim istemektedir. Bazı daire sahipleri Su kaçağına maruz kaldığında hemen yakındaki bir tesisat ustası arayışına girsede asıl sorunu çözecek olan Tesisat ustaları değlidir. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti için de aynı durum geçerlidir. Yanlış bir tercih yapmanızla çok ciddi taraflar başınıza açabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Kaç Dakika da yapılmaktadır ?

Su Kaçağı Su Kaçağı

Firmamız Ub Tesisat İstanbul içinde haftanın her günü bu sektörde sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Amacımız daima garantili işçilik sunmak olup daire sahiplerinin, bina sahiplerinin bir daha su kaçağına maruz kalmamalarını sağlamaktır. Son derece ciddi bir sorun olan bu işte sizlere sağladığımız kaliteli hizmet ortalama 20-30 dakika aralığında sürmektedir. eskiden saatlerce, günlerce süren hatta hafta boyunca devan eden bu tip işler artık özel makina ve cihazların yardımı ile kısa sürede çözme imkanı vermektedir. Kırmadan Su Kaçağı Tespiti için hem firmamız yaygın ve geniş bir hizmet ağına sahip olup hemde son derece bilgi ve becerisi yüksek personellerle hizmet vermektedir.

 

 

Ara: 0546 946 0063