Kameralı Su Kaçağı

Uzman ve Usta tesisatçılarımızla haftanın her günü tüm tesisat arızalarında sizlerleyiz. Kameralı Su Kaçağı işlerinde uygun fiyat ve aynı gün servis hizmeti İstanbul da.

Kameralı Su Kaçağı

Su sızıntıları veya su kaçakları zamanında tespit edilemezse ciddi sorunlar çıkartabilir.ama artık günümüz teknolojisi sayesinde Kameralı Su Kaçağı işlemi uygulanarak çok kısa sürede su kaçağına nokta atışı yapılıp zamnında müdehale edilme şansı doğmaktadır.Eskiden  yaşanan su kaçaklarının ustalar nasıl tespit edildiğini bilen herkes(tesisatın geçtiği noktalarının kırma yöntemi) cihazla su kaçağı tespiti sonrası şaşkınlıklarını gizleyememektedirler. Bu alanda özellikle kamera ile su kaçağı tespiti veya su sesini algılayabilen dinleme cihazları kullanıldığında tespitler çok kısa zamanda ve kesin olarak yapılabilmektedir.

Yaşam alanlarımızda özellikle su kaçağı olan bölgelerde özellikle duvarlar veya beton alanlarda dahi kısa zamanda aşınma olabildiği için yapılarda ciddi sorunlara sebep olup sorun teşkil etmektedir. En önemlisi de çok katlı yapılarda yaşanan su kaçakları alt kat komşularınızda yaşayan kişiler için risk oluşturabilmekte ve yaşanacak olan akıntılar elektrik ile temas ettiklerinde çok önemli riskler oluşabilmektedir. Bu sebeple uzman kişilerin yardımları alınarak yaşanan her türlü su kaçağı tespiti kısa zaman içinde tespit edilmelidir.

En Yaygın Kullanılan Su Kaçağı Teknikleri

Su kaçağı tespiti ve su kaçağını bulmak için bir takım yöntemler ve yüksek teknoloji makineler kullanmaktayız. Su Kaçağı Bulma tespitini elimizde bulunan modern cihazlarla kırmadan buluyor böylelikle su kaçağı olan bölgedeki sorunu gideriyoruz.

  • Akustik dinleme yöntemi kullanarak kaçak olan bölgenin ses tınısını bularak su kaçağı tespit tekniği
  • Eski usül tahmin yöntemi ile parkeleri kaldırıp ya da fayansları kırıp su kaçağı tespiti tekniği.
  • Termal kamera ile kombi ya da sıcak su sızıntılarını tespit etme yöntemi.
  • Pimaş görüntüleme cihazı kullanılarak su kaçağı bulma tekniğidir.
  • Yukarıda bahsi geçen 4 teknik yaygın olarak kullanılan su kaçağı tespiti yöntemlerindendir.

Hızlı Ve Ucuz Su Kaçağı Tamiri

Ub tesisat olarak etkili ve olabildiğince hızlı bir şekilde yapılan kameralı su kaçağı tamir işlemimizin arkasında olup aynı yerde oluşabilicek arıza ve kaçak durumunda tekrar ücret alamadan size yardımcı olmak için istediğiniz zamanda alanı kontrol etmek için hızlı bir şekilde gelip  yardımcı oluyoruz. Ub  Su tesisatçısı  olarak arıza tespit ve onarım işlemlerinde en uygun fiyat garantili şekilde ödeme kolaylığı sunuyoruz. İstanbul içi tüm ilçelere aynı gün hızlı servis ağı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Su Kaçağı Su Kaçağı tespiti Su Tesisat

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Ümraniye Su Kaçağı Tespiti
Önceki yazı
Robotla Su Kaçağı Tespiti
Ara: 0546 946 0063