İstanbul Su Tesisatçısı

İstanbul merkezli Firmamız Ub Tesisat Su Kaçağı tespit ve Binanızdaki tüm tesisat işlerinizde sizlere profesyonel destek vermektedir.

İstanbul Su Tesisatçısı

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her alanında kullanmak zorunda olduğumuz tesisatlarımızın bizler için önemi büyüktür. İstanbul Su Tesisatçısı Tesisatlarda oluşabilecek catlama, kırılma, Su Kaçağı ve tıkanıklık gibi sorunlarda büyük sıkıntılar yaşanmaması için sizlere en kısa sürede çözüm sunarak hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji sayesinde su tesisatları sorunlarında çok yardımcı olan makinalar çıkmayacaktı başlamıştır. Bu makinalar hem tesisatçıların işini kolaylaştırdı hemde ev sahiplerinin mekanlara zarar vermeden kırma dökme işlemi olmamasını sağlamış olarak büyük sorunları ortadan kaldırmış oldu.

Peki su kaçağı neden olur? Tesisat kaçalarının olmasının bir çok nedenleri olabilir. Bunlardan bir kaçı ; Şebeke sularında olucan ani su basınçları, tesisat için döşenmiş olan PVC borularının imalatında bazı hataların olması ve kalitesizliği ve tesisatın döşenmesi sırasında Su Tesisatçısı nın boruların kaynak kısımlarını doğru şekilde birleştirmemesi gibi birçok nedeni olabilir.

Tıkanık Açma İşlemi

Tesisatlarımızda tıkanık olduğunu anladığımız andan itibaren yapmanız gereken o kısımın vanasını kapatarak su akışını engellemek olmalıdır. İşleme ilk olarak standart tıkanık açma işlemiyle başlamak olmalıdır. Tıkanıklık açma makinası kurulur ve sisteme gönderilir. Tıkanıklıaçma işlemi yapıldıktan sonra bu defa kanal gözlem kamerası ile sistem incelenir. Tıkanıklık açma işleminin sonucunda boşalmış olan borularda her hangi bir sorun olup olmadığına bakılır. Bir sorun belirlenemez ise tıkanıklıktan kurtuldunuz demektir. Eğer bir sorun tespit edilir ise size bilgisi verilir.

Mağduriyetinizi en kısa süre zarfında gidermek adına ubtesisat.com ekipleri adresinize gelmektedir. Tıkanıklık tespitleri içinde kameralı özelliğe sahip olan cihazlara başvurmaktadır. Bu sayede gider borularında tıkanıklığa neden olan cisimler alınarak tıkanıklık kısa sürede daha kolay bir şekilde kırmadan, dökmeden zarar vermeden giderilmektedir.

Robotla Tıkanık Açma

Tıkanıklık açma konusunda her firmanın farklı tıkanık acma teknikleri vardır. Bunlardan bir taneside Robotla Tıkanık Açma işlemidir. Eskiden oluşan gider tıkanıklıkları için duvarlar kırılır, pimaşlar sökülür ve sökülme esnasında pvc’den oluşan pimaşlarda da kırılmalar meydana gelir ki bu da artı bir masraf ve zahmet olarak ortaya çıkardır. Günümüz şartlarında artık bu zahmetlerin yaşanmaması tıkalı gider açma işlemleri sırasında daha hızlı ve pratik çözümler sunulması çok daha kolay hale gelmiştir. Ancak bu pratiklik, hızlı ve zahmetsiz olmasını sağlayan bu işlemeleri yapan tesisat ekibinin profesyonel, eğitimli ve donanımlı olmasıyla bire bir bağlantılıdır.

Genel Su Kaçağı Su Kaçağı tespiti Su Tesisat Tesisat Tıkanıklık

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Beylikdüzü Su Tesisatcısı
Önceki yazı
Cihazlı Su Kaçağı Tespiti
Ara: 0546 946 0063