Depo Su Kaçağı

Depo Su Kaçağı varsa kesin çözüm nokta tespiti ile kaçağın yerini bulmaktır. İstanbul ub tesisat kameralı cihazlarla hizmet vermektedir.

Depolarda çoğu zaman farklı tesisat sorunları ortaya çıkabilir. Depo Su kaçağı bulma konusunda uzman olan firmamız Ub tesisat sizlere profesyonel ekipleri ve özel cihazları ve makinaları ile anında destek vermektedir. Depo gibi alanlar oldukça farklı kullanıma sahiptir. Geniş bir tabir olsada bir üründür deposu yada su deposu da olabilir hepsinde benzer tesisat arızları çıkabilmektedir. Su Kaçağı Tespiti konusunda Depo uzmanlığı bulunan personellerimizden haftanın her günü bu konuda destek alabilirsiniz.

Depolardaki Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

İster ev içinde yada binanın herhangi bir yerinde veya deponuzda su kaçağı oluştuğunu düşünüyorsanız sizlere Ub tesisattan gelecek tüm ekiplerimiz özel kameralı ve görüntülü cihazlarla gelecek olup nerede sızıntı varsa anında bulacaktır. Müşterilerimizin bilmesi gereken konu kesinlikle kırma dökmeye depo olsa dahi izin vermemekteyiz. Görüntü Kaçak Bulma cihazlarının yetersiz kaldığı durumlarda ikinci alternatif Su kaçağı bulma yöntemi olan ses dinleme(Akustik Dinleme) yöntemi ile kaçağın oluştuğu alanı tespit edebilmekteyiz. Şimdiye kadar Depo Su Kaçağı için bulmadığımız ve sorunu çözmediğimiz bir hizmet vermedik. Gittiğimiz her tür depo modelinde suyun nereden sızdığını tesisat yapınız ister yeni ister eski olsun bulmaktayız.

Depo Su Kaçağı Bulma
Depo Su Kaçağı Bulma
Depo Su Kaçağı Tespiti
Depo Su Kaçağı Tespiti
Depo Su Sızıntısı
Depo Su Sızıntısı

Depo Su kaçağı Tespiti Ne Kadar Sürmektedir?

Deponuzun alanının ölçüsü bunu belirlemektedir. Gittiğimiz kimi depolar oldukça büyük bir alanda bulunmakta olup hali ile tesisat yapıları da o kadar büyük olmaktadır. Ancak ortalama bir süre vermek gerekirse Ub Tesisat ekipleri 30 dakika civarında sorunu çözmektedir. Yinede doğru bir süre verebilmemiz için Depo kullanımı hakkında bizlere kısa bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca deponuzda su sızıntısı ve kaçak varsa günün herhangi saatine bakılmaksızın bizlerden destek alabilirsiniz. Bazı olumsuz durumlarda depolarda gece saatlerinde de su kaçağı oluşabilmektedir. Su Kaçağı Tespiti için bizlere 7/24 istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Depo Su Kaçak Tespiti Fiyatları Ne Kadardır?

Depo Su kaçağı tespitinde fiyatlar son derece uygundur. Ancak müşterilerimizin bilmesi gereken bir konuda tespit işlemi ile onarım ve tamiratın ayrı olduğudur. Firmamız Deponuzdaki Su Kaçağının yerini tam olarak ve nerede kaçak varsa yerini nokta tespiti ile belirler. Bundan sonrası ise tamirat ve onarıma girmektedir. Bunun içinde isterseniz Ub tesisat Arıza Onarım ekibimizden dilersenizde kendi tesisatçınızdan hizmet alabilirsiniz. Su Kaçağı tespiti Depolar için ortalama 100 TL den başlayan fiyatlarla yapılmaktadır.Tamir ve Onarım bedeli ise yapıyı gördükten sonra yada bizlere yapacağınız bilgilendirmeler dahilinde verilecektir.

Su Kaçağı

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Samandıra Su Kaçağı Tespiti
Önceki yazı
Su Kaçağı Bulma
Ara: 0546 946 0063