Alt Kata Su Sızıyor

Su Kaçağı bazen sizin dairenizde oluşsada Alt Kata Su Sızıyor şikayeti alırsınız bunun için de çözüm acil olarak Su Kaçağı Tespiti yapmaktan geçmektedir.

Evlerde tesisat borularında yıpranma çatlaklarda Alt Kata Su Sızıyor sorunu yaşarsınız. Alta katta bulunan komşunuzun şikayeti anlayabileceğiniz bu sorunda profesyonel Su Kaçağı tespiti yapılıp kaçağın yerinin kesin olarak bulunması ve onarım yapılması gerekmektedir. Kimi zaman yan duvarlardan kimi zamanda tavandan sızma şeklinde bu kaçaklar oluşur. Ub tesit ekipleri bu tür işlerin tümünde son derece tecrübeli ve deneyimlidir. Sizlere gelecek Ub tesisat personelleri kısa sürede sizi bu sorundan kurtaracaktır.

Neden Alt Kata Su Sızıyor?

Alt kata su sızması gibi sorunlar da ya yakın bir tarihte sizin daireniz bir tadilat ve tesisat işleminden kaynaklı tesisat borularında bir hasar alma durumu oluştu yada tesisat borularının ömür tükenme aşamasına gelip çatlaklar oluşmaya başladı. Tabiki yine teknik inceleme sonrası net sebep belirli olacaktır. Alt Kata Su Sızıyor sorununda ayrıca banyolarda fayans derz aralarından da aşağı kata su sızıntısı gerçekleşebilmektedir. Bazen gittiğimiz bu tür sorunlarda çamaşır makinesinde sızan bir suyun dahi alt kata sızdığı görülmektedir. Su Kaçağı Tespiti işlerimizde bilmeniz gereken firmamız kesinlike Kırmadan Su Kaçağı Bulma yapmakta olup sızan yerin net tespitinde her hangi bir onarım ve kırmaya gerek yoktur. Kaçağın yeri tam tespit edildiğinde ayrıca bir onarım hizmeti  almanız gerekmektedir.

Alt Kata Su Kaçağında Garantili Çözümler

İstanbul Su kaçağı Tespiti için sadece daireler değil tüm ticari yapılarda da bu hizmeti vermekteyiz. Bizlere hangi ilçeden ve semtten olursa olsun ulaşabilir ve garantili işçilik hizmeti alabilirsiniz. Alt Kata Su Sızıyor, Tavanda damlacıklar oluşuyor yada duvarda rutubet ve nemelenme gibi sorunlar da varsa su kaçağına maruz kaldığınızı anlayabilirsiniz. tesisat firmamızın bu yönde verdiği tüm tespit hizmetleri son derece uygun fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla Su kaçağı tespiti işlemi için 7 gün bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı

Su Kaçağı Hakkında Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki Yazı
Esentepe Su Kaçağı Tespiti
Önceki yazı
Kurtköy Su Kaçağı Tespiti
Ara: 0546 946 0063